Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PROINTXEN1026
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,05 kg
Marka: Intel
Status: Launched
Segment rynku: Serwer
Pudełko: Nie
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 5 GHz
Liczba rdzeni procesora: 4
Liczba wątków: 8
Wydajne rdzenie: 4
Cache procesora: 12 MB
Gniazdo procesora: LGA 1700
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Tryb pracy procesora: 64-bit
Termiczny układ zasilania (TDP): 55 W
Intel® 64: Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Intel® OS Guard: Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Intel® Secure Key: Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Technologia Intel® Trusted Execution: Tak
Całkowite szyfrowanie pamięci Intel®: Tak
Rozszerzenia synchronizacji transakcyjnej Intel®: Nie
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Korekcja ECC: Tak
Wbudowana karta graficzna: Nie
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Model wbudowanej karty graficznej: Niedostępny
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
| Segment rynku | Serwer |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Wydajne rdzenie | 4 |
| Cache procesora | 12 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 55 W |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Rozszerzenia synchronizacji transakcyjnej Intel® | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Typ procesora | Intel Xeon E |
| Model procesora | E-2434 |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® - wiele kluczy | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Nazwa kodowa procesora | Raptor Lake |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Nie |
| Obsługiwana stała pamięć Intel® Optane ™ DC | Nie |
| Intel® Virtualization Technology with Redirect Protection (VT-rp) | Tak |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,4 GHz |
| Mikroprocesor rewizja PCIe | Gen 5 |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost 2.0 | 5 GHz |
| Procesor ARK ID | 236192 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować procesora ani próbować go naprawić we własnym zakresie. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8542310001 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Status | Launched |
| Pudełko | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Wskaźnik magistrali systemowej | 16 GT/s |
| Data premiery | Q4'23 |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 740.17B1 |
| Stepping | B0 |
| Stan serwisowania | Baseline Servicing |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Stan spoczynku | Tak |
| Skalowalność | 1S |
| Warunki użytkowania | Server/Enterprise |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.