Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: CIPDAUREJ0254
Stan magazynowy:
Kod EAN: 6923172569370
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 2,80 kg
Marka: DAHUA
Waga produktu: 2,47 kg
Wysokość produktu: 53 mm
Szerokość produktu: 375 mm
Głębokość produktu: 327 mm
Szerokość opakowania: 451 mm
Wysokość opakowania: 425 mm
Maksymalna rozdzielczość: 3840 x 2160 px
Ilość portów HDMI: 1
Liczba portów USB 2.0: 2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Częstotliwość wejściowa AC: 50/60 Hz
| Waga produktu | 2,47 kg |
| Wysokość produktu | 53 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 327 mm |
| Szerokość opakowania | 451 mm |
| Wysokość opakowania | 425 mm |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,68 kg |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Liczba obsługiwanych HDD | 2 |
| Interfejs HDD | SATA |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 130 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 10 W |
| Wejścia kanałów wideo | 32 kan. |
| Certyfikaty | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020; EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021; EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; EN 55035:2017+A11:2020; EN 50130-4:2011+A1:2014 CE-LVD: EN 62368-1:2014 |
| Ostrzeżenia | Produkt musi być odpowiednio utylizowany zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji elektroniki. |
| Kanały wejścia alarmu | 4 |
| Kanały wyjścia alarmu | 2 |
| Obsługiwane formaty audio | G.711 A-law |
| Maksymalna pojemność przchowywania | 20 TB |
| Wyjścia audio RCA | 1 |
| Wyjścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Multi-screen | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości | 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720 |
| Obsługiwane formaty plików wideo | H.264+ |
| Moc | 10 W |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.