Dostępność: Dostępność - 3 dni
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: KBASAVUSB0032
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5902768707946
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,10 kg
Marka: Savio
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Szerokość opakowania: 83 mm
Wysokość opakowania: 195 mm
Wersja USB: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Złącze 1: Męska
Złącze 2: Męska
Złączka 1: USB C
Rozmiar złącza 1: Prosty
Rozmiar złącza 2: Prosty
Zasilanie USB: Nie
Napięcie: 0 V
Napięcie operacyjne: 0 V
Długość kabla: 2 m
Rozmiar przewodu AWG: 32
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 83 mm |
| Wysokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 71 g |
| Wersja USB | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Zasilanie USB | Nie |
| Napięcie | 0 V |
| Napięcie operacyjne | 0 V |
| Długość kabla | 2 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Certyfikaty | CE WEE |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Obsługiwane produkty | Nowoczesne laptopy, tablety oraz smartfony wyposażone w złącze USB-C |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 32,4 Gbit/s |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.