Dostępność: Dostępność - 3 dni
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: KBASAVUSB0031
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5902768707939
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,07 kg
Marka: Savio
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Karton
Waga produktu: 62 g
Szerokość opakowania: 15 mm
Wysokość opakowania: 200 mm
Złącze 1: Męska
Złącze 2: Męska
Złączka 1: USB C
Rozmiar złącza 1: Prosty
Rozmiar złącza 2: Prosty
Długość kabla: 2 m
Rozmiar przewodu AWG: 32
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Waga produktu | 62 g |
| Szerokość opakowania | 15 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 62 g |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Długość kabla | 2 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 32 |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 17,28 Gbit/s |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.