Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AVESSUBH0020
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905784767864
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,24 kg
Marka: ESPERANZA
Kolor: Czarny
Komunikacja: Przewodowa
Regulacja głośności: Tak
Typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Impedancja (Om): 32.0
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Wbudowany mikrofon: tak
Czułość mikrofonu: -58dB +/-3dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu: 30Hz - 16kHz
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Długość kabla: 2.50 m
Pozłacane styki: nie
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.50 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Czułość mikrofonu | -58dB +/-3dB |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 30Hz - 16kHz |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Pozłacane styki | nie |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Esperanza EH103 Concert czarne |
| Informacje dodatkowe | Stylowe słuchawki stereofoniczne z wysokiej jakości mikrofonem i płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny na całej powierzchni został wy miękką pianką. Posiada obustronną regulacją długości dzięki czemu i dopasowuje się do kształtu głowy. Duże poduszki uszne wyścielone tłum zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jako? dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania fi grania czy rozmów prowadzonych przez komunikatory internetowe. |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.