Dostępność: Zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AVIBSUBH0160
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5901443052401
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,40 kg
Marka: iBOX
Kolor: Czarno-czerwony
Wykonanie / przeznaczenie: Dla graczy / Gaming
Opakowanie: BOX
Komunikacja: Przewodowa
Regulacja głośności: Na kablu
Typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Czułość słuchawek: 106dB +/-3dB
Impedancja (Om): 32.0
Wymiary przetwornika słuchawek: 40mm
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Wbudowany mikrofon: tak
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na wysięgniku
Typ mikrofonu: Brak danych
Długość kabla: 2.20 m
Pozłacane styki: nie
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 2.20 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Czułość słuchawek | 106dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 40mm |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na wysięgniku |
| Typ mikrofonu | Brak danych |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 2x mini jack 3,5mm 3-pin |
| Pozłacane styki | nie |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem o lekkiej konstrukcji. |
| Informacje dodatkowe | https://ibox.pl/sluchawki-mikrofony/1817-hpi1528mv.html |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.