Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: MOBLEVSTA0106
Stan magazynowy:
Kod EAN: 195348677325
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 1,24 kg
Marka: LENOVO
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 450 g
Wysokość produktu: 30 mm
Szerokość produktu: 220 mm
Głębokość produktu: 80 mm
Szerokość opakowania: 270 mm
Wysokość opakowania: 85 mm
Ilość DisplayPort: 2
Wersja HDMI: 2.1
Wersja DisplayPort: 1.4
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Ilość portów Thunderbolt 4: 1
Gniazdko wyjścia DC: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Rodzaj zasilania: DC
Prąd wejściowy: 6.75 A
Zasilacz sieciowy: Tak
Wtyk słuchawek: 3,5 mm
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 5 - 95%
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 450 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,2 kg |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Thunderbolt 4 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Prąd wejściowy | 6.75 A |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zasilanie | 135 W |
| Pobór mocy (max) | 100 W |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Certyfikaty | cULus, FCC, ICES, NOM |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Interfejs hosta | Thunderbolt 4 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.