Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERTRUHUB0014
Stan magazynowy:
Kod EAN: 8713439241914
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,08 kg
Marka: TRUST
Kolor produktu: Aluminiowy
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Waga produktu: 46 g
Wysokość produktu: 114 mm
Szerokość produktu: 29 mm
Głębokość produktu: 10 mm
Obsługiwane karty pamięci: SDXC
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 3
Długość kabla: 0,15 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.13 High Sierra
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga produktu | 46 g |
| Wysokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 29 mm |
| Głębokość produktu | 10 mm |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Realna szybkość przesyłania danych | 104 Mbit/s |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 5 |
| Obsługiwane produkty | PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.