Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AGDPHISTR0236
Stan magazynowy:
Kod EAN: 8720689045209
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,50 kg
Marka: MMD-Monitors & Displays Nederland B.V.
Kolor produktu: Szary
Szybkie ładowanie: Tak
Źródło zasilania: Bateria
Czas pracy: 120 min
Typ obsługiwanych baterii: Wbudowana
Ładowanie akumulatora: Tak
| Kolor produktu | Szary |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Zastosowanie trymera | Broda, Ucho, Nos |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 120 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Ilość dostępnych nasadek | 19 |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Precyzyjny trymer | Tak |
| Samoostrzące ostrze | Tak |
| Minimalna długość włosa | 0,5 mm |
| Dokładność | 0,2 mm |
| Odpowiedni do depilacji wszystkich części ciała | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 1,6 cm |
| Ilość załączników | 15 |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Moc | 5 W |
| Wskaźnik ładowania baterii | Tak |
| Napięcie baterii | 5 V |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.