Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: MEEPTKKO3050
Stan magazynowy:
Kod EAN: 8715946643403
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,12 kg
Marka: Epson
Kolor: magenta (purpurowy)
| Kolor: | magenta (purpurowy) |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Chip | nie |
| Pojemność (ml) | 70.0 ml |
| Producent OEM | Epson |
| Rodzaj materiału eksploatacyjnego | Tusz |
| Opis ogólny | Tusz Epson 101 magenta (C13T03V34A) |
| Cechy | Magenta |
| Kompatybilny z modelami | Epson L6190/L6170/L6160/L4160/L4150 |
| Symbol OEM | C13T03V34A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.