Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: EXPHP-AHP0375
Stan magazynowy:
Kod EAN: 886112545994
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,06 kg
Marka: HP
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | HP DeskJet Ink Advantage 1515, 2516, 2545, 2645, 4645 |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać oparów. |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.