Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 3 dni
Numer katalogowy: TRAUCH42524
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5907512845257
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
| Zastosowanie | Do telewizora |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Przekątna ekranu (cale) | 32"-60" |
| Dopuszczalne obciążenie (kg) | 50 |
| Grubość stali (mm) | 2mm |
| Mocowanie nablatowe | 0 |
| Mocowanie ścienne | Tak |
| Zakres odstępu od ściany (mm) | 74mm |
| Pochylenie góra/dół (stopnie) | +10 / -15 |
| System zarządzania okablowaniem | Nie |
| Mocowanie VESA | 600 x 400 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.