Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERUTKHUB0080
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4894160059444
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,10 kg
Marka: Unitek
Kolor produktu: Aluminiowy
Waga produktu: 54 g
Wysokość produktu: 29 mm
Szerokość produktu: 129,6 mm
Głębokość produktu: 11 mm
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB typu C: 2
Zasilanie USB: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Rodzaj zasilania: USB
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Waga produktu | 54 g |
| Wysokość produktu | 29 mm |
| Szerokość produktu | 129,6 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Czytnik kart pamięci microSD | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu A | 2 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Czytnik kart pamięci SD | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.