Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: KBAUTKUSB0065
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4894160057976
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,13 kg
Marka: Unitek
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 px
Złącze 1: Męska
Złącze 2: Męska
Złączka 1: USB C
Złączka 2: USB C
Rozmiar złącza 1: Prosty
Rozmiar złącza 2: Prosty
Napięcie: 48 V
Długość kabla: 2 m
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Złączka 1 | USB C |
| Złączka 2 | USB C |
| Napięcie | 48 V |
| Prąd wejściowy (maks.) | 5 A |
| Długość kabla | 2 m |
| Ostrzeżenia | Nie używaj kabla, gdy jest widocznie uszkodzony. |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 40 Gbit/s |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.