Dostępność: Dostępność - 3 dni
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERCANWAK0139
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4549292240399
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 15,26 kg
Marka: Canon
Kolor produktu: Biały
Waga produktu: 13,1 kg
Wysokość produktu: 314 mm
Szerokość produktu: 399 mm
Głębokość produktu: 410 mm
Maksymalna rozdzielczość: 1200 x 600 DPI
Kolory wyświetlacza: 16,7 M
Wbudowany wyświetlacz: Tak
Złącze USB: USB
Port USB: Tak
Przewodowa sieć LAN: Tak
Zasilacz sieciowy: Tak
Technologia druku: termosublimacjyjny
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 40 °C
Zakres wilgotności względnej: 20 - 80%
Podręcznik użytkownika: Tak
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 13,1 kg |
| Wysokość produktu | 314 mm |
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 1200 x 600 DPI |
| Kolory wyświetlacza | 16,7 M |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Złącze USB | USB |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Technologia druku | termosublimacjyjny |
| Typ wkładu papieru | Kaseta |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 15,5 s |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Bluetooth | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.