Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AVESSUBS0070
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5905784769356
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,02 kg
Marka: ESPERANZA
Kolor: Czarny
Typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Czułość słuchawek: 105dB +/-3dB
Impedancja (Om): 32.0
Pałąk słuchawek: Brak pałąka
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Wbudowany mikrofon: nie
Długość kabla: 1.20 m
Pozłacane styki: nie
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.20 m |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Czułość słuchawek | 105dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Pałąk słuchawek | Brak pałąka |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Wbudowany mikrofon | nie |
| Pozłacane styki | nie |
| Opis ogólny | Słuchawki Esperanza EH124 czarne |
| Informacje dodatkowe | wzmocnione basy miękkie wkładki douszne W komplecie 2 zapasowe nakładki gumowe różnych rozmiarów. Kolor czarny. Wyposażone w dopasowane do ucha, tłumiące hałas z zewnątrz gumowe wkł komputerów i innych urządzeń posiadających standardowe wyjście audio. Słuchawki douszne do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.