Dostępność: Zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AVM8SUBS0080
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4718308119985
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,20 kg
Marka: Msonic
Kolor: Czarny
Wykonanie / przeznaczenie: Standardowa
Opakowanie: BOX
Komunikacja: Przewodowa
Regulacja głośności: Tak
Typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Czułość słuchawek: 102dB +/-3dB
Impedancja (Om): 32.0
Pałąk słuchawek: Pałąk na głowę
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki nauszne/wokółuszne
Wbudowany mikrofon: nie
Czułość mikrofonu: brak
Pasmo przenoszenia mikrofonu: -
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofonu brak
Długość kabla: 5.00 m
Pozłacane styki: tak
| Kolor | Czarny |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standardowa |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 5.00 m |
| Regulacja głośności | Tak |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Czułość słuchawek | 102dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Pałąk słuchawek | Pałąk na głowę |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki nauszne/wokółuszne |
| Wbudowany mikrofon | nie |
| Czułość mikrofonu | brak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | - |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofonu brak |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Pozłacane styki | tak |
| Zawartość opakowania | Słuchawki + adapter Jack 6.35mm |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Słuchawki Msonic MH476X czarne, długi kabel 5m |
| Informacje dodatkowe | Plug and play Ergonomiczny kształt wymiary: 224x235x352 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.