Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: AVQTSUBH0340
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5901878508344
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,03 kg
Marka: Qoltec
Kolor: Biały
Wykonanie / przeznaczenie: Standard
Opakowanie: Blister
Komunikacja: Przewodowa
Regulacja głośności: Na kablu
Typ słuchawek/mikrofonu: Stereo
Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz - 20kHz
Czułość słuchawek: 97dB +/-3dB
Impedancja (Om): 32.0
Wymiary przetwornika słuchawek: 14mm
Miejsce montażu słuchawek: Słuchawki douszne/dokanałowe
Wbudowany mikrofon: tak
Miejsce montażu mikrofonu: Mikrofon na kablu
Długość kabla: 1.20 m
Pozłacane styki: nie
| Kolor | Biały |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Komunikacja | Przewodowa |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg | 1.20 m |
| Regulacja głośności | Na kablu |
| Typ słuchawek/mikrofonu | Stereo |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20Hz - 20kHz |
| Czułość słuchawek | 97dB +/-3dB |
| Impedancja (Om) | 32.0 |
| Wymiary przetwornika słuchawek | 14mm |
| Miejsce montażu słuchawek | Słuchawki douszne/dokanałowe |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Miejsce montażu mikrofonu | Mikrofon na kablu |
| Podłączenie słuchawek / mikrofonu | 1x mini jack 3,5mm 4-pin |
| Pozłacane styki | nie |
| Zawartość opakowania | Słuchawki,instrukcja obsługi |
| Opakowanie | Blister |
| Opis ogólny | Słuchawki z mikrofonem Qoltec douszne |
| Informacje dodatkowe | Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia Przekrój kabla: okrągły |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.