Dostępność: Dostępność - 3 dni
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: MOBVN1STA0001
Stan magazynowy:
Kod EAN: 6922794788824
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,12 kg
Marka: Vention
Kolor produktu: Szary
Wysokość produktu: 15 mm
Szerokość produktu: 143 mm
Głębokość produktu: 36,6 mm
Obsługiwane karty pamięci: TF
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Liczba portów USB 2.0: 1
Zasilanie USB: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 1000
Przewodowa sieć LAN: Tak
Długość kabla: 0,15 m
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
| Kolor produktu | Szary |
| Materiał obudowy | Stop aluminium |
| Wysokość produktu | 15 mm |
| Szerokość produktu | 143 mm |
| Głębokość produktu | 36,6 mm |
| Obsługiwane karty pamięci | TF |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Długość kabla | 0,15 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.