Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: MOBHP-STA0065
Stan magazynowy:
Kod EAN: 193905208531
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 1,48 kg
Marka: HP
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 750 g
Wysokość produktu: 45 mm
Szerokość produktu: 122 mm
Głębokość produktu: 122 mm
Szerokość opakowania: 192 mm
Wysokość opakowania: 165 mm
Zintegrowany czytnik kart: Nie
Ilość DisplayPort: 2
Wersja HDMI: 2.0
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1
Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak
Kensington Lock: Tak
Sposób łączności: Przewodowy
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1
Przewodowa sieć LAN: Tak
Rodzaj zasilania: USB
Mikrofon: Nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | ProBook 450 G7 Notebook PC; ProBook 440 G7 Notebook PC; ProBook 430 G7 Notebook PC; ZHAN 66 Pro 14 G3 Notebook PC; ZHAN 66 Pro 15 G3 Notebook PC; ProBook 450 G6 Notebook PC; ProBook 440 G6 Notebook PC; ProBook 430 G6 Notebook PC; ProBook x360 440 G1 Notebook PC; ProBook 445R G6 Notebook PC; ProBook 455R G6 Notebook PC; ProBook 445 G6 Notebook PC; ProBook 455 G6 Notebook PC; ProBook 470 G5 Notebook PC; ProBook 450 G5 Notebook PC; ProBook 440 G5 Notebook PC; ProBook 430 G5 Notebook PC; ProBook 455 G5 Notebook PC; ProBook 640 G5 Notebook PC; ProBook 650 G5 Notebook PC; ProBook 640 G4 Notebook PC; ProBook 650 G4 Hex Core Notebook PC; ProBook 650 G4 Notebook PC; ProBook 645 G4 Notebook PC Pro x2 612 G2; EliteBook 840 G6 Healthcare Edition Notebook PC; EliteBook 840 G5 Healthcare Edition Notebook PC; Elite Dragonfly Notebook PC; EliteBook x360 1040 G6 Notebook PC; EliteBook x360 1030 G4 Notebook PC; EliteBook x360 1040 G5 Notebook PC; EliteBook x360 1030 G3 Notebook PC; Elite x2 G4; EliteBook x360 1030 G2 Notebook PC; Elite x2 1012 G2; EliteBook x360 1020 G2 Notebook PC; EliteBook x360 830 G6 Notebook PC; EliteBook x360 830 G5 Notebook PC; EliteBook 830 G6 Notebook PC; EliteBook 836 G6 Notebook PC; EliteBook 840 G6 Notebook PC; EliteBook 850 G6 Notebook PC; EliteBook 745 G6 Notebook PC; EliteBook 745 G5 Notebook PC; EliteBook 755 G5 Notebook PC; EliteBook 840 G5 Notebook PC; EliteBook 850 G5 Notebook PC; EliteBook 840r G4 Notebook PC; EliteBook 830 G5 Notebook PC; EliteBook 735 G6 Notebook PC; EliteBook 735 G5 Notebook PC; ZBook 14u G6 Mobile Workstation; ZBook 15u G6 Mobile Workstation; ZBook 15 G6 Mobile Workstation; ZBook 15 G5 Mobile Workstation; ZBook 17 G6 Mobile Workstation; ZBook 17 G5 Mobile Workstation; ZBook 14u G5 Mobile Workstation; ZBook 15u G5 Mobile Workstation; EliteBook 1050 G1 Notebook PC; ZBook Studio G5 Mobile Workstation; ZBook x2 G4 Detachable Workstation; ZBook Studio x360 G5 Convertible Workstation; Chromebook x360 14 G1; Chromebook x360 11 G2 EE; Chromebook 14A G5 |
| Waga produktu | 750 g |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Szerokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 122 mm |
| Szerokość opakowania | 192 mm |
| Wysokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,49 kg |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Kensington Lock | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze zasilania | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zasilanie | 100 W |
| Mikrofon | Nie |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.