Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PROINTCI50295
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5032037284745
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,09 kg
Marka: Intel
Status: Launched
Segment rynku: Desktop
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 5,3 GHz
Liczba rdzeni procesora: 18
Liczba wątków: 18
Efektywne rdzenie: 12
Wydajne rdzenie: 6
Cache procesora: 30 MB
Gniazdo procesora: FCLGA1851
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Tryb pracy procesora: 64-bit
Podstawowa moc procesora: 125 W
Maksymalna moc turbo: 159 W
Intel® 64: Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Nie
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Intel® OS Guard: Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Intel® Secure Key: Tak
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Technologia Intel® Trusted Execution: Tak
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: WebNN
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 256 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Korekcja ECC: Nie
Wbudowana karta graficzna: Nie
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Model wbudowanej karty graficznej: Niedostępny
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
| Segment rynku | Desktop |
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,3 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 18 |
| Liczba wątków | 18 |
| Efektywne rdzenie | 12 |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Cache procesora | 30 MB |
| Gniazdo procesora | FCLGA1851 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Maksymalna moc turbo | 159 W |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesora | 250KF Plus |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,3 GHz |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® - wiele kluczy | Nie |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Nazwa kodowa procesora | Arrow Lake |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Nie |
| Całkowita wydajność procesora do | 22 TOPs |
| Intel® Virtualization Technology with Redirect Protection (VT-rp) | Nie |
| Cache L2 | 30720 KB |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 5,3 GHz |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) | Nie |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE) | Nie |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez CPU | OpenVINO |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP) | Nie |
| Procesor ARK ID | 245689 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 256 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | WebNN |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Technologia wykrywania zagrożeń (TDT) Intel® | Tak |
| Status | Launched |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Standardowe zarządzanie (ISM) Intel® | Tak |
| Data premiery | Q1'26 |
| Specyfikacja systemu Thermal Solution | PCG 2020A |
| Grafika | n/a |
| Odzyskiwanie jednym kliknięciem Intel® | Nie |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 24 |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Skalowalność | 1S |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Wielkość opakowania procesora | 45 x 37.5 mm |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.