Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: DETSYLHDD0014
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,71 kg
Marka: SYNOLOGY
Rozmiar HDD: 3.5"
Szybkość HDD: 7200 RPM
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Pojemność HDD: 20 TB
Interfejs: SATA III
Napięcie robocze: 5 / 12 V
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 60 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Pojemność HDD | 20 TB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Napięcie robocze | 5 / 12 V |
| Pobór mocy (odczyt) | 8,11 W |
| Pobór mocy (zapis) | 8,11 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody i wilgoci. |
| Działanie 24/7 | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.