Dostępność: Zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: DETSYLHDD0022
Stan magazynowy:
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,74 kg
Marka: SYNOLOGY
Waga produktu: 690 g
Wysokość produktu: 26,1 mm
Szerokość produktu: 101,8 mm
Głębokość produktu: 147 mm
Rozmiar HDD: 3.5"
Szybkość HDD: 7200 RPM
Rozmiar bufora dysku pamięci: 512 MB
Pojemność HDD: 8 TB
Interfejs: SATA
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 60 °C
Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C
Zakres wilgotności względnej: 5 - 90%
MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2000000 h
| Model | HDD |
| Przeznaczenie | NAS |
| Waga produktu | 690 g |
| Wysokość produktu | 26,1 mm |
| Szerokość produktu | 101,8 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Rozmiar HDD | 3.5" |
| Szybkość HDD | 7200 RPM |
| Rozmiar bufora dysku pamięci | 512 MB |
| Pojemność HDD | 8 TB |
| Szybkość transmisji utrzymania HDD | 281 MiB/s |
| Interfejs | SATA |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Hot-swap | Tak |
| Limit obciążenia pracą | 550 TB/rok |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.