Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: EXPHP-AHP0433
Stan magazynowy:
Kod EAN: 889296160939
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,06 kg
Marka: HP
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | HP DeskJet 1110, HP DeskJet 1115, HP DeskJet 2130, HP DeskJet 2135, HP DeskJet 3630, HP ENVY 4520, HP OfficeJet 3830, HP OfficeJet 4650 |
| Waga produktu | 35,1 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Kod OEM | F6V25AE |
| Segment HP | Dom |
| Kompatybilność z marką | HP |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.