Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: TUSHP-HHB0001
Stan magazynowy:
Kod EAN: 194441597318
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,06 kg
Marka: HP
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | HP DeskJet 1200, 2300, 2700, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155 / HP ENVY 6020, 6022, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420, 6422, 6430, 6432, 6452, 6455 |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 2 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 100 stron(y) |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 85% |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.