Dostępność: Zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERUTKHUB0075
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4894160052179
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,12 kg
Marka: Unitek
Kolor produktu: Czarny
Ilość sztuk: 1
Rodzaj opakowania: Pudełko
Wysokość produktu: 101 mm
Szerokość produktu: 30 mm
Głębokość produktu: 21 mm
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 4
Długość kabla: 1,2 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość produktu | 101 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Głębokość produktu | 21 mm |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników – produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 4 |
| Interfejsy hub | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.