Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERUTKHUB0082
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4894160050687
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,13 kg
Marka: Unitek
Kolor produktu: Srebrny
Nazwa koloru: Space Grey
Wysokość produktu: 17 mm
Szerokość produktu: 140 mm
Głębokość produktu: 44,3 mm
Zintegrowany czytnik kart: Tak
Ilość portów HDMI: 1
Ilość portów USB typu C: 1
Liczba portów VGA (D-Sub): 1
Zasilanie USB: Tak
Typ zasilacza: USB
Napięcie: 20 V
Długość kabla: 0,2 m
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak
Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak
| Kolor produktu | Srebrny |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 44,3 mm |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB typu A | 3 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 1 |
| Typ zasilacza | USB |
| Napięcie | 20 V |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Długość kabla | 0,2 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Natężenie | 5 A |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.