Dostępność: Dostępność - 3 dni
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERUTKHUB0072
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4894160050106
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,06 kg
Marka: Unitek
Kolor produktu: Szary
Ilość sztuk: 1
Wysokość produktu: 8,9 mm
Szerokość produktu: 88 mm
Głębokość produktu: 16,8 mm
Długość kabla: 0,20 m
Obsługa funkcji Plug & Play: Tak
Instrukcja obsługi: Tak
| Kolor produktu | Szary |
| Ilość sztuk | 1 |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Wysokość produktu | 8,9 mm |
| Szerokość produktu | 88 mm |
| Głębokość produktu | 16,8 mm |
| Ilość portów USB 3.0 Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 3 |
| Długość kabla | 0,20 m |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Certyfikaty | CE |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Realna szybkość przesyłania danych | 5000 Mbit/s |
| Interfejsy hub | USB 2.0, USB 3.0 |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.