Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PROINTCI70216
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5032037284837
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,09 kg
Marka: Intel
Producent procesora: Intel
Maksymalne taktowanie procesora: 5,5 GHz
Liczba rdzeni procesora: 24
Liczba wątków: 24
Efektywne rdzenie: 16
Wydajne rdzenie: 8
Cache procesora: 36 MB
Gniazdo procesora: LGA 1851 (Socket V1)
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Podstawowa moc procesora: 125 W
Maksymalna moc turbo: 250 W
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Korekcja ECC: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
| Producent procesora | Intel |
| Maksymalne taktowanie procesora | 5,5 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Liczba wątków | 24 |
| Efektywne rdzenie | 16 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1851 (Socket V1) |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Podstawowa moc procesora | 125 W |
| Maksymalna moc turbo | 250 W |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesora | 270K Plus |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 256 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 7200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.