Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PROINTCI90111
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5032037282390
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,70 kg
Marka: Intel
Status: Launched
Segment rynku: Desktop
Pudełko: Tak
Producent procesora: Intel
Liczba rdzeni procesora: 24
Liczba wątków: 24
Efektywne rdzenie: 16
Wydajne rdzenie: 8
Cache procesora: 36 MB
Gniazdo procesora: FCLGA1851
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Generacja procesora: Intel Core Ultra (Series 2)
Tryb pracy procesora: 64-bit
Podstawowa moc procesora: 65 W
Maksymalna moc turbo: 182 W
Intel® 64: Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: 2.0
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Intel® OS Guard: Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Intel® Secure Key: Tak
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Technologia Intel® Trusted Execution: Tak
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Jednostka procesora neuronowego (NPU): Intel AI Boost
Wydajność NPU do: 13 TOPs
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU: ONNX RT
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.2
Obsługa efektów Windows Studio: Tak
Maksymalna pojemność pamięci: 192 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Korekcja ECC: Tak
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Model wbudowanej karty graficznej: Intel Graphics
Technologia Intel® Thunderbolt 4: Tak
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 5.0
| Segment rynku | Desktop |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort) | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI) | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 60 Hz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Liczba wątków | 24 |
| Efektywne rdzenie | 16 |
| Wydajne rdzenie | 8 |
| Cache procesora | 36 MB |
| Gniazdo procesora | FCLGA1851 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Generacja procesora | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Maksymalna moc turbo | 182 W |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | 2.0 |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Jednostka procesora neuronowego (NPU) | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do | 13 TOPs |
| Typ procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Model procesora | 285 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 2,5 GHz |
| Całkowite szyfrowanie pamięci Intel® - wiele kluczy | Tak |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 192 GB |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 6400 MHz |
| Intel® Thread Director | Tak |
| Nazwa kodowa procesora | Arrow Lake |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Tak |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Całkowita wydajność procesora do | 36 TOPs |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 300 MHz |
| Intel® Virtualization Technology with Redirect Protection (VT-rp) | Tak |
| Cache L2 | 40960 KB |
| Częstotliwość zwiększania wydajności rdzenia | 5,4 GHz |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) | Tak |
| Częstotliwość technologii Intel® Turbo Boost Max 3.0 | 5,5 GHz |
| Intel® Remote Platform Erase (RPE) | Tak |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 2000 MHz |
| Intel® Hardware Shield Eligibility | Tak |
| Intel® Thermal Velocity Boost | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) na GPU | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez CPU | DirectML |
| Program Intel® Stable IT Platform (SIPP) | Tak |
| Rdzenie Xe | 4 |
| Procesor ARK ID | 241061 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 192 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Korekcja ECC | Tak |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Graphics |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 5.0 |
| Wydajność GPU do | 8 TOPs |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 12.0 |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 4 |
| Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej | HDMI 2.1 |
| ID wbudowanego urządzenia graficznego | 0x7D67 |
| Technologia Intel® Thunderbolt 4 | Tak |
| Struktury oprogramowania AI obsługiwane przez NPU | ONNX RT |
| Obsługa efektów Windows Studio | Tak |
| Ostrzeżenia | Chronić przed przegrzaniem. |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.2 |
| Technologia wykrywania zagrożeń (TDT) Intel® | Tak |
| Status | Launched |
| Pudełko | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Standardowe zarządzanie (ISM) Intel® | Tak |
| Data premiery | Q1'25 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Grafika | DP2.1 UHBR20, HDM2.1 FRL 12GHz, eDP1.4b |
| Odzyskiwanie jednym kliknięciem Intel® | Tak |
| Intel vPro® Enterprise Platform Eligibility | Tak |
| Częstotliwość Thermal Velocity Boost Intel® | 5,6 GHz |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Skalowalność | 1S |
| Warunki użytkowania | Stanowisko |
| Obsługa rzadkości | Tak |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 24 |
| Stan spoczynku | Tak |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.