Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: DIAPATSSD0030
Stan magazynowy:
Kod EAN: 814914026847
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,06 kg
Marka: Patriot Memory
Rodzaj opakowania: Zawieszane pudełko
Waga produktu: 46 g
Wysokość produktu: 7 mm
Szerokość produktu: 69,6 mm
Głębokość produktu: 100 mm
Szerokość opakowania: 133 mm
Wysokość opakowania: 178 mm
Typ dysku SSD: 2.5"
Pojemność pamięci SSD: 128 GB
Prędkość odczytu z nośnika: 450 MB/s
Obsługa S.M.A.R.T.: Tak
Wsparcie TRIM: Tak
Interfejs: SATA III
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 8
Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 70 °C
Maksymalna temperatura eksploatacji: 70 °C
Zgodność z RoHS: Tak
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Waga produktu | 46 g |
| Wysokość produktu | 7 mm |
| Szerokość produktu | 69,6 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość opakowania | 133 mm |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Pojemność pamięci SSD | 128 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 450 MB/s |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Prędkość zapisu nośnika | 430 MB/s |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 450 MB/s |
| Interfejs | SATA III |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Losowy odczyt (4KB) | 30000 IOPS |
| Losowy zapis (4KB) | 30000 IOPS |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 430 MB/s |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.