Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: TONHP-HHP0274
Stan magazynowy:
Kod EAN: 190781977902
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,68 kg
Marka: HP
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Tonery HP 44 są kompatybilne z: HP LaserJet Pro M15, M28 |
| Waga produktu | 510 g |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 108 mm |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 810 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera. |
| Zawartość opakowania | Kaseta z tonerem; Wskazówki na temat recyklingu |
| Długość brutto palety | 77 cm |
| Szerokość brutto palety | 113,1 cm |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 27 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 243 szt. |
| Kod OEM | CF244A |
| Wysokość brutto palety | 114,9 cm |
| Segment HP | Biznes |
| Kompatybilność z marką | HP |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.