Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: TONHP-HHP0231
Stan magazynowy:
Kod EAN: 191628481804
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,86 kg
Marka: HP
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność | Xpress M202x, M207x |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 346 mm |
| Szerokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 108 mm |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 860 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 1000 stron |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera. |
| Zawartość opakowania | Wkład z tonerem |
| Kod OEM | SU810A |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.