Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PERCANWAK0130
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4549292213287
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 7,85 kg
Marka: Canon
Kolor produktu: Czarny
Waga produktu: 6 kg
Wysokość produktu: 268 mm
Szerokość produktu: 416 mm
Głębokość produktu: 557 mm
Maksymalna rozdzielczość: 4800 x 1200 DPI
Wbudowany wyświetlacz: Nie
Złącze USB: USB Typu B
Port USB: Tak
Standardy Wi- Fi: 802.11b
Przewodowa sieć LAN: Nie
Szyfrowanie / bezpieczeństwo: WEP
Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
Pobór mocy w trybie czuwania: 0,6 W
Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
Technologia druku: Atramentowa
Druk bez marginesów: tak
Fax: nie
Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 11
Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Mac OS X 10.7.5 Lion
Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne: ChromeOS
Obsługa mobilnych systemów operacyjnych: Android
Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C
Zakres wilgotności względnej: 10 - 90%
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 416 mm |
| Głębokość produktu | 557 mm |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier fotograficzny |
| Rozmiary nośników non-ISO | Prawny |
| Dopasuj długość nośnika | 89 - 1200 mm |
| Dopasuj szerokość nośnika | 55 - 216 mm |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | B5 |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 4x6 |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Port USB | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP |
| Wi-Fi | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,6 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 15 W |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m² |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7.5 Lion |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Fax | Nie |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2 |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 1200 DPI |
| Głębokość koloru wejścia | 16 bit |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Rozmiary kopert | C5 |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Funkcja kopiowania dowodów tożsamości | Tak |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Głębokość koloru wyjścia | 8 bit |
| Funkcja n w jednym (N=) | 4 |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 16 bit |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), kolor | 6 ipm |
| Prędkość druku (ISO / IEC 24734), mono | 11 ipm |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Technologia skanowania | CIS |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A5 |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.