Dostępność: Aktualnie niedostępny
Czas wysyłki: 4 dni
Numer katalogowy: PROINTDCO0106
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5032037238410
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: Zgodna z gwarancją producenta lub importera
Waga: 0,43 kg
Marka: Intel
Status: Launched
Segment rynku: Desktop
Producent procesora: Intel
Liczba rdzeni procesora: 2
Liczba wątków: 4
Wydajne rdzenie: 2
Cache procesora: 6 MB
Gniazdo procesora: LGA 1700
Typ pamięci procesora: Smart Cache
Typy pamięci wspierane przez procesor: DDR5-SDRAM
Tryb pracy procesora: 64-bit
Podstawowa moc procesora: 46 W
Intel® 64: Tak
Technologia virtualizacji Intel® (VT-x): Tak
Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d): Tak
Technologia Intel® Turbo Boost: Nie
Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology): Tak
Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT): Tak
Technologia Execute Disable Bit (EDB): Tak
Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep: Tak
Intel® Speed Shift Technology: Tak
Intel® OS Guard: Tak
Intel® Boot Guard: Tak
Intel® Secure Key: Tak
Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU: Tak
Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI): Tak
Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET): Tak
Intel® Volume Management Device (VMD): Tak
Maksymalna konfiguracja CPU: 1
Oparte na trybie systemu sterowania (MBE): Tak
Obsługiwane zestawy instrukcji: SSE4.1
Maksymalna pojemność pamięci: 128 GB
Obsługa kanałów pamięci: Dwukanałowy
Wbudowana karta graficzna: Tak
Model dedykowanej karty graficznej: Niedostępny
Model wbudowanej karty graficznej: Intel UHD Graphics 710
Wersja gniazd typu Slot (PCI Express): 4.0
| Segment rynku | Desktop |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (DisplayPort) | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (HDMI) | 60 Hz |
| Częstotliwość odświeżania zintegrowanej karty graficznej przy maksymalnej rozdzielczości (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 120 Hz |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Liczba wątków | 4 |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR5-SDRAM |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Podstawowa moc procesora | 46 W |
| Intel® 64 | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Intel® Turbo Boost | Nie |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® Speed Shift Technology | Tak |
| Intel® OS Guard | Tak |
| Intel® Boot Guard | Tak |
| Intel® Secure Key | Tak |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU | Tak |
| Nowe instrukcje AES (Intel® AES-NI) | Tak |
| Technologia Intel® Control-flow Enforcement (CET) | Tak |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Typ procesora | Intel® Pentium® Gold |
| Model procesora | G7400 |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 3,7 GHz |
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Intel® Thread Director | Nie |
| Nazwa kodowa procesora | Alder Lake |
| Intel® Turbo Boost Max 3.0 Technologia | Nie |
| Technologia Intel® Quick Sync Video | Tak |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Tak |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 300 MHz |
| Technologia Intel® Clear Video HD (Intel® CVT HD) | Tak |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,7 GHz |
| Przepustowość pamięci obsługiwana przez procesor ( max ) | 76,8 GB/s |
| Cache L2 | 2560 KB |
| Gotowość pamięci Intel® Optane ™ | Tak |
| Intel® Enhanced Halt State | Tak |
| Dynamiczne taktowanie wbudowanej karty graficznej (max) | 1,35 MHz |
| Procesor ARK ID | 219435 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 710 |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 4.0 |
| Konfiguracje PCI Express | 2x8+1x4 |
| Wersja OpenGL wbudowanej karty graficznej | 4.5 |
| Wersja DirectX wbudowanej karty graficznej | 12.0 |
| Liczba monitorów wspieranych (wbudowana karta graficzna) | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (DisplayPort) | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna rozdzielczość wbudowanej karty graficznej (HDMI) | 4096 x 2160 px |
| Maksymalna rozdzielczość zintegrowanej karty graficznej (eDP - wbudowany wyświetlacz) | 5120 x 3200 px |
| Obsługiwane wyjścia zintegrowanej karty graficznej | Embedded DisplayPort (eDP) 1.4b |
| ID wbudowanego urządzenia graficznego | 0x4693 |
| Wsparcie OpenGL | Tak |
| Przepustowość pamięci | 76,8 GB/s |
| Ostrzeżenia | Nie demontuj urządzenia. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
| Obsługiwane zestawy instrukcji | SSE4.1 |
| Status | Launched |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Oparte na trybie systemu sterowania (MBE) | Tak |
| Rewizja Direct Media Interface (DMI) | 4.0 |
| Standardowe zarządzanie (ISM) Intel® | Tak |
| Data premiery | Q1'22 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G167599 |
| Wersja OpenCL | 3.0 |
| Stepping | H0 |
| Specyfikacja systemu Thermal Solution | PCG 2020C |
| Grafika | eDP 1.4b, DP 1.4a, HDMI 2.1 |
| Liczba jednostek wykonawczych | 16 |
| Silniki kodeków wieloformatowych | 1 |
| Maksymalna liczba linii PCI Express | 20 |
| Technologie Thermal Monitoring | Tak |
| Wielkość opakowania procesora | 45 x 37.5 mm |
| Rozgałęźnik T | 100 °C |
| Wbudowane opcje dostępne | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Stan spoczynku | Tak |
| Maksymalna liczba ścieżek DMI | 8 |
| Warunki użytkowania | PC/Client/Tablet |
| Skalowalność | 1S |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992.C |
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.